Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Σπα & Ευεξία Σολάριουμ | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai Φοζ ντο Ιγκουασού απέχει περίπου 3 χλμ. από τον Βουδιστικό Ναό και προσφέρει σολάριουμ. Η παραθεριστική κατοικία με 2 υπνοδωμάτια απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Βιολογικό Καταφύγιο Bela Vista και προσφέρει Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Τα πολιτιστικά αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Οικολογικό Μουσείο, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3,1 χλμ.
Οι παροχές μπανίου στο κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης ντους roll in. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα υπάρχουν ψυγείο, φούρνος και γυάλινα σκεύη. Lanchonete Martins, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Βιολογικό Καταφύγιο Bela Vista3,2 χλμ.
- Βουδιστικός Ναός3,5 χλμ.
- Οικολογικό Μουσείο3,2 χλμ.
- Τελωνείο Βραζιλίας5 χλμ.
- Unioeste1,4 χλμ.
- Δημοτικό Νοσοκομείο4,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σολάριουμ
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai;
Το κόστος διαμονής σε η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai αποτελεί 88$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa 01 Nova Com Lazer Top 10 Min Paraguai θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.